Canlı Skor

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.5 MB
  • Version 1.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Doğan Gazetecilik
Fanatik olan arkadaşlarımızı sevindirecek bir uygulama olan Canlı Skor uygulaması ile karşı karşıyasınız. Uygulamamızı mobil cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Spor tutkunlarının keyifle sahip olacakları Canlı Skor mobil uygulaması ile 100'ün üzerinde ülkeden 400'ün üzerinde lig ve turnuvaya ait canlı skor ve istatistiklerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamamızı IOS  işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirmek. Televizyondan ya da bilgisayarınız her an maç durumlarını takip etmek pek de kolay olmuyor bu sebeple Canlı Skor mobil uygulaması sizlere kolaylık sağlayarak spor hakkındaki her bilgiyi elinizin altına getiriyor. 

Doğan Gazetecilik şirketi tarafından geliştirilen Canlı Skor mobil uygulamasına sizde ücretsiz bir şekilde sahip olun ve hiç bir maçı kaçırmayın. Spor ile ilgili tüm güncel bilgilere ve futbolculara ve dahasına Canlı Skor uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulamamız sizlere geniş bir yelpaze sunarak sizleri her konuda haberdar edecektir. 

Mobil cihazınız her şeye çözüm bulurken eğlenerek kullanabileceğiniz Canlı Skor uygulamasını sizlere sunarak spor alanındaki her bilgiye tek bir tık ile ulaşmanıza imkan sağlıyor. İzlediğiniz maçların, izleyeceğiniz maçların ve dahasının yorumlarını istatistiksel olarak görebileceğiniz Canlı Skor mobil uygulaması spor alanında sizleri bilgilendirmek için bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Canlı Skor indir
DİĞER SÜRÜMLER